HOP SIUP to Sala Zabaw z półtora-letnim stażem. Jest jedną z największych Sal w Polsce zachodniej. Na powierzchni 850 m2, znajduje się wiele bezpiecznych miejsc do wspólnej zabawy i nie tylko…

Na początek proponujemy Państwu – budzące do tej pory, największe zainteresowanie wśród naszych „hopsiupowych” maluchów – „Ruchome piaski” tzw. „Wyspa” oraz „Wulkan”. Nie mniejszych atrakcji dostarczają również dobrze wyposażone strefy zabawy takie jak „Spider Tower”, „Kącik malucha” „Donut Gilder” czy „Interaktywne zabawki.”

Spore zainteresowanie budzą również, przygotowane własnoręcznie przez zespół ‚”Hopsiup” – trzy tematyczne Salki Urodzinowe: morska, disco, i przyrodnicza. To właśnie tutaj odbywają się przyjęcia urodzinowe naszych solenizantów, które stają się dla nich potem czasem niezapomnianym  i jedynym w swoim rodzaju.

Na koniec, nie zapomnijmy również o naszym dobrze wyposażonym barze, w którym każdy znajdzie dla siebie coś dobrego… słone i słodkie przekąski, kawa czy gorąca czekolada – to tylko nieliczne z naszych propozycji!


CIEKAWOSTKA!

Zaledwie 200 metrów od naszej Sali Zabaw znajduje się nowo powstałe Centrum Przyrodnicze. Planując wycieczkę, pamiętajcie o możliwości pozostawiania Waszego środka transportu na „Hopsiupowym” parkingu, gdzie bezpiecznie będzie czekał na Wasz powrót!